Pārliecinies par īpašuma izcelsmi

“Ikvienam ir tiesības uz īpašumu.”
Latvijas Republikas Satversmes 105.pants

Sazināties ar ekspertu

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Valsts arvien biežāk uzdod jautājums par līdzekļu izcelsmi, Jūsu uzdevums ir pamatoti to izskaidrot, lai izvairītos no nepamatotiem tiesību ierobežojumiem. Mums katram ir tiesības uz īpašumu, taču vienlaikus jāspēj izskaidrot tā izcelsme.

Mūsu galvenais darbības virziens ir īpašuma izcelsmes analīze, prezentācija un augstvērtīgu ekspertu atzinums par to. Mēs specializējamies sarežģītu ekonomisko lietu analīzē un pierādījumu vērtēšanā. Ar unikālas metodoloģijas palīdzību pieredzējuši eksperti jums palīdzēs apkopot lietu un sakārtot darījumu informāciju, tai skaitā, ja tas būs nepieciešams nodrošinās klientu pārstāvēšanu tiesā. Mēs palīdzēsim izvērtēt riskus un izstrādāsim stratēģijas pirmstiesas un tiesas procesu ietvaros.

Mūsu pakalpojumus izmanto

Fiziskas un juridiskas personas, kuras vēlas būt pārliecinātas par savu līdzekļu izcelsmi
Fiziskas un juridiskas personas, kuru līdzekļi ir iesaldēti, arestēti vai konfiscēti
Zvērināti advokāti, kuru klientu līdzekļi ir iesaldēti, arestēti vai konfiscēti

Sadarbības partneri

Kas mēs esam?

Mēs esam 2019. gadā dibināts Latvijas uzņēmums. Mūsu galvenais darbības virziens ir īpašuma izcelsmes analīze un ekspertu atzinuma sagatavošana, ko var izmantot gan civilprocesos, gan kriminālprocesos. Mēs specializējamies sarežģītu ekonomisko lietu analīzē un pierādījumu novērtēšanā, kas tiek veikta ar unikālas metodoloģijas un pieredzējušu ekspertu palīdzību.
Uzzināt vairāk

Jaunumi

Ierosināta vēl viena lieta par tiesībām iepazīties ar lietas materiāliem procesā par noziedzīgi iegūtu mantu

Satversmes tiesa 2022. gada jūlijā ierosinājusi lietu  par Kriminālprocesa likuma 627. panta ceturtās un piektās daļas atbilstību Satversmes 92. panta pirmajam teikumam, kas nosaka, ka ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā.

Lasīt visu
Satversmes tiesa vērtēs normas par noziedzīgi iegūtas mantas pierādīšanu

Lieta ierosināta pēc Vitālija Leškova pieteikuma. Ar tiesas lēmumu līdzekļi, kas atradās Leškova bankas kontos, atzīti par noziedzīgi iegūtiem un konfiscēti valsts labā.
Leškova ieskatā likumdevējs neesot noteicis pietiekamas procesuālo tiesību uz taisnīgu tiesu garantijas, lai persona varētu aizstāvēties pret mantas noziedzīgas izcelsmes prezumpciju. Tādējādi tiekot pārkāpts Satversmes 92.panta pirmajā teikumā ietvertais pušu līdztiesības princips.

Lasīt visu
© Copyright 2020 - Omnia Analytics, SIA - All Rights Reserved
bookusersmap-markermenu-circlecross-circle